Pasākums “Es plānoju nākotni”

20.novembrī   ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Bauskas Valsts ģimnāzijā notika karjeras atbalsta pasākums „Es plānoju nākotni”, kura mērķis bija  palīdzēt jauniešiem skaidrāk apzināt savas intereses un  spējas, pareizāk izvēlēties nākotnes profesiju.

9.klašu audzēkņi tikās ar  Jauniešu akadēmijas „Pacelt pasauli ” pārstāvi Anitu Dzelzkalēju, kura sniedza teorētisku priekšstatu par mērķiem,  to izvirzīšanu un sasniegšanas iespējām, akcentēja pozitīvās domāšanas lomu mērķu realizēšanas procesā. Sarunas laikā tika minēti reāli piemēri, kā cilvēka karjeras izaugsmi ir ietekmējusi prasme plānot savu dzīvi un  izvirzīt īstos mērķus.

Nodarbības otrajā daļā audzēkņi paši, izmantojot vizualizācijas metodi, veidoja savas mērķu kartes saistībā ar savu izvēlēto profesiju.

Daudzas skolēnu atsauksmes liecina par to, ka nodarbība bija interesanta, noderīga, sniedza jaunu informāciju, motivēja vairāk aizdomāties par savu nākotni, būt pozitīvam un galvenais-ticēt sev !