Dambretistu panākumi

Bauskas un Rundāles novadu sporta spēļu dambretes visjaunāko zēnu un meiteņu turnīru rezultāti. Sacensībās iesaistījās 17 komandas no septiņām Bauskas novada skolām.

Ar Bauskas Valsts ģimnāzijas meiteņu Madaras Levanes un Lauras Jākobsones uzvaru noslēdzās septiņu komandu turnīrs, par puspunktu apsteidzot 2.vidusskolas meitenes, bet par punktu  Uzvaras pamatskolas meitenes. Zēnu komandai iegūta 7.vieta.

Individuālajās sacensībās pie galdiņiem zēniem 9.kārtās Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēni Olivers Kūmiņs ierindojās 8.vietā (1.galdiņš), savukārt Helvijs Aišpurs- 6.vietā (2.galdiņš)

Individuālajās sacensībās pie galdiņiem meitenēm 9.kārtās Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēni Madara Levane ierindojās 2.vietā (1.galdiņš), Estere Grišule ieguva 5.vietu (1.galdiņš), savukārt Laura Jākobsone- 4.vietā un Luīze Zibola- 5. vietā pie 2.galdiņa.

Paldies par atsaucību un veiksmi turpmākajās sporta spēļu sacensībās. Nākošajā piektdienā (17.janvārī) dambretes sacensības notiks 2004.un 2005.gados dzimušiem zēniem un meitenēm.