Lepojamies!

21.februāris – dzimtās valodas diena

Starptautiskā dzimtās valodas diena visā pasaulē tiek svinēta 21. februārī. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību dzimtās valodas vērtībai un skaistumam.

Latvijā jau daudzus gadus gatavošanās šim pasākuma notiek novembrī, kad skolēni tiek aicināti rakstīt un zīmēt, iesaistoties konkursā, kuru rīko Latviešu valodas aģentūra. 21. februārī Latviešu biedrības namā tika apbalvoti labākie.

Vairāk kā 1000 autoru konkurencē no mūsu skolas 7 skolēniem, kas piedalījās konkursā, apbalvojumus saņēma

Luīze Burmistrova ( 2. vieta domrakstu konkursā un atzinība zīmējumu konkursā) un

Linda Konošķe ( atzinība domrakstu konkursā).

Visi uzvarētāji saņēma pateicības rakstus un grāmatas, kas bija ieliktas baltā, apgleznotā auduma maisiņā.  Cik liels bija Luīzes pārsteigums, kad viņa uzzināja, ka visu maisiņu noformējamā ir viņas zīmētais sapnis. Šī gada tēma bija   – “Izstāsti man savu sapni” . Ļoti lepojamies ar mūsu skolnieču sasniegumiem.

Sapņosim un mēģināsim savus sapņus arī realizēt.