“Ancīši” teātru festivālā

2024.gada 6. un 7.jūnijā Bauskas Valsts ģimnāzijas teātra kopa “Ancīši” baudīja skatuves radošuma pilnus mirkļus un ieskandināja vasaras brīvlaiku VI Latvijas skolu jaunatnes teātru festivālā – parādē “2×2 IR PIECI” Jūrmalā.

Jaunie mākslinieki guva neizmērojamu pieredzi, jo vēroja izcilas, interesantas un dažādas Latvijas skolu teātru izrādes, kas priecēja sirsniņas un  raisīja pārdomas par dzīvi.

Bulduru tehnikumā un Jūrmalas teātrī tika izrādītas 35 izrādes. Pēc uzstāšanās “Ancīši” ieguva VISC 1.pakāpes diplomu par izrādi “Staro!”. Bērni ar sajūsmu uzņēma pārsteiguma vēsti, kas lika dziedāt un smieties, dodoties pa Bulduru ielām.

6.jūnija vakarā Jūrmalā Jomas ielu spridzināja 56 Latvijas skolu jaunatnes teātri īpaši maskotā un jestrā gājienā, kas noslēdzās Dzintaru Mežaparkā, ballējoties ar dziedātāju Patrishu.

Es, teātra kopa “Ancīši”, un 3.b klases skolēni izsakām lielu PALDIES vecākiem – par operatīvi noorganizētiem krekliņiem un īkšķu turēšanu, skolas vadībai un kolēģiem – par video uzņemšanu, par noorganizēto autobusu, par labajiem nodomiem. Īpašs paldies Inārai Muraško – par kopā būšanu un atbalstu!

Teātra kopas “Ancīši” režisore Anita Feldmane