30.aprīlī Bauskas Valsts ģimnāzijas politikas pulciņa “Jaunie eiropieši” pārstāvji viesojās Bauskas novada domē un dalījās ar savām idejām novada attīstībai. Pēc ideju prezentēšanas jaunieši iesaistījās diskusijās ar domes deputātiem. Lai apspriestu idejas jau konkrētāk, Bauskas novada domes priekšsēdētājs A. Mačeks aicināja “Jaunos eiropiešus” uz tikšanos 14. maijā, kur idejas pārvērtās turpmāko rīcību plānā.
Paldies Bauskas novada domes deputātiem un priekšsēdētāja kungam par atsaucību!


