11. septembris, 2018

Konsultāciju grafiks 2021./2022. m.g.

Individuālā darba ar izglītojamo (konsultāciju) grafiks 2021. /2022. m. g. 2.sem.
Uzvārds, Vārds Kab. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Aišpure Aiva SC Mēmele 12.30-13.30 14.00-15.00 13.10-13.43
Anspoka Sanita 24. 13.20-14.50 14.00-15.00 13.20-13.50
Auzāne Sandra 37. 13.10-15.10 13.10-14.00
Ābelniece Sarmīte 36. 14:10-15:00 14.10-15.40
Ārmane Daina 53. 14.05- 15.10
Ārmane Sandra 45. 15.00 – 16.30 15.00 – 16.45
Bajāre Līga 71. 12.20-13.25 12.30-13.25
Baranova Alda 14.00-15.00 15.00-16.55
Barkova Agita 63. 13.10-15.10
Bračka Ieva 41. 13.20-14.00(Aned.)        14.10-15.00(Bned.)
Broka Agnese 60. 13:10- 14:30 12.30-13.15
Bule Skaidrīte 39. 15.40- 16.30 15.40-16.30 14.50-16.40
Bulīga Jeļena 20. 14.10-14.55 14.10-15.10 13.20-15.20
Cepure Inga 72. 13.30-14.55
Cibule Aija 40. 12.50-15.00 14.10-14.50(9c) 13.20-14.50
Ladusāne Agnese 41. 13.20-15.20
Dimitrijevs Jānis 7.40-8.00
Dzene Gunta 26. 13.20-14.00(9.a)              14.10-14.50 citi  14.10-15.40 14.10-14.50(9c) 13.20-14.00
Eimusa Daiga 85. 12.40-13.10 12.40-13.10 12.40-13.10
Feldmane Anita 70. 12.30 – 13.30 13.10 -13.35 13.10- 13.35
Graudiņa Ināra 31. 14.00- 14.40 13.10 – 14.40 13.10- 14.40(B)
Grundmane Elīna Stadions 14:10 – 15:10 13.20 – 14.20 14.10 – 14.53
Ģerģe Linuta 64. 14.10-15.00
Jemeļjanovs Dmitrijs 44. 15.00 – 16.00 15.00 – 16.31 15.00 – 15.50 (matemātika)
Karūsa Inese 30. 15.00-16.00 14:00-16:00
Kaspars Gints 32. 7:20 – 7:55 7.20 – 7.55 7.20 – 7.55 7.20 – 7.55 15.00 – 16.00
Kļaviņa Līga 18. 14.10-14.50 14.10-15.50
Dupure Vita 4
Krastiņa Lāsma 12. 15.00-15.30
Krastiņa Lilita 27. 14.00-14.55 15.00-15.55
Krilova Saiva 73. 12.30-13.10 12.30-13.10 12.30-13.10
Kutra Laura 54. 12.30-15.00 14.00-15.00
Kāle Ineta 64. 13.2-14.00 11.40-12.20 13.20-14.50.(44.kab.)
Lauriņa-Rimicāne Maija 65. 13.30-14.30 13.30-14.50
Lavrecka Oksana 29. 14:00 – 15:40
Lazdiņa Marina 52. 13:20 – 14:00 13.20 – 15.30
Logvina Liene 14.50-16.00
Ļisovcova Tamāra 28. 13.20 -14.00
Masjule Inese 74. 13.30-14.10 11.40-12.20   13.30-14.10
Muraško Ināra 81. 12.30-13.10 12.30-13.10 12.30-13.10
Nagņibeda Inita 28. 15.00-15.40
Nākmane Santa 84. 13.20-14.20 12.30-13.45 13.20-14.00
Ogbodo Inuta 51. 12.30 – 13.40 13.20 – 14.30
Ozola Valda 19. 13.10-14.10
Razalinska Linda 5. 14.10- 15.15
Rone Anda 5. 14.50-15.40
Sarguna Inguna 35. 13 20- 15 00 13.20-15.00
Savicka Mudīte 28. 13.20-14.00
Segliņš Armands SC Mēmele 13.20-14.10 13.20-14.00 13.20-14.00
Skaldere Aiva 82. 13.30 – 14.10 13.30 – 14.10 13.40 – 14.40 datorika 4.a, b, c
Seļiverstova Aleksandra 16. 13:20 – 14:35
Slavīte Iveta 15. 13.20-15.00
Spēkmane Ina 46. 15.40-17.10
Stankeviča Anita 61. 13.20-14.20 12.30-13.15
Šmite Sanita 83. 13.10-14.00 12.30-13.10 12.10-13.10
Telnere Daiga 21. 14.00 – 15.30 17.00 – 18.20 Teams
Vallenčuka Anita 49. 12.55- 14.50
Vanaga Liena 80. 12.30- 13.20 12.30- 13.20
Vasiļjevs Andrejs SC Mēmele 13.30-16.00
Veipa Agnese 62. 13.20-14.00 13.20-14.50